O motocyklovém oblečení iXS

iXS – motocyklové helmy, motocyklové oblečení, motocyklová zavazadla, motocyklové doplňky i technické vybavení Vašeho motocyklu

iXS již přes 35 let vyvíjí, vyrábí a produkuje vysoce kvalitní moto oblečení, moto helmy, moto zavazadala a další moto doplňky pro sofistikované motocyklisty a to nejen na motocyklové jezdce, moto spolujezdce ale i na motocykl samotný.

Neustálá snaha o dokonalost, vysokou funkčnost a prvotřídní kvalitu přináší bezkonkurenční produkty rok co rok, kdy pravidelně obměňujeme motocyklovou výbavu za novou, která odpovídá zvyšujícím se bezpečnostním standartům při jízdě na motocyklu, ale i zpřísňujícím se zákonům.

Ve spolupráci s dalšími renomovanými výrobci látek, používá iXS na produkci svých moto výrobků značkové materiály. Jmenujme několik produktů, ze kterých iXS vyrábí své motocyklové doplňky a oděvy: Gore-Tex®, Cordura®, Windstopper®, 3M™, schoeller®, Armacor®, Pinlock®, atd.. iXS vyvíjí neustále nové materiály a technologie zpracování, které dále zlepšují nejen bezpečnost a pohodlí, ale i funkčnost a trvanlivost moderního motocyklového oblečení.

Každý nový produkt iXS je podroben důkladnými laboratorními testy odolnosti, poté je dále zkoušen přímo v terénech na různých druzích motocyklů – dle zaměření produktu, motocyklové přilby iXS jsou nejprve modelovány v aerodynamických tunelech. To, spolu s přísnou kontrolou výroby, zajišťuje iXS schopnost nabídnout zákazníkovi nejlepší možnou kvalitu jeho moto doplňků a moto oblečení.

O kvalitě moto oblečení a moto přileb značky iXS svědčí i fakt, že svojí bezpečnost do něho svěřili jezdci MOTO2 (Dominique Aegerter, Randy Krummenacher, Jesko Raffin, Robin Mullhauser a jiní), nebo jezdci MX2 (za všechny jmenujme nejznámější jméno: Jeremy Seewer). V ČR jezdní krom jiných např. Pierre Coppa, mistr ČR 2015.

Motocyklové oblečení a doplňky značky iXS najdete na celém světě. Na prvním místě se jedná o tři obrovská distribuční centra a to ve švýcarském Sursee (kde má motocyklové oblečení značky iXS svůj domov), poté evropské distribuční centrum v německém Müllheimu a americké distribuční centrum na Deerfield Beach, na Floridě, ve Spojených Státech Amerických.

Drobnější centra moto značky iXS se nachází i v Africe a Asii.

Jsme schopni Vás obléci, nebo spíše vybavit na motocykl od hlavy až k patě a na všechny druhy jízdy, na které být vybaveni potřebujete!

Jezdíte závody na silničních motocyklech? Máme pro Vás iXS motocyklové jednodílné kožené kobinézy. Jezdíte v provozu? Máme pro Vás iXS motocyklové dvoudílné kombinézy. Jezdíte po obědě kolem komína? Máme pro Vás lehké iXS textilní bundy. Jezdíte na moto v horkých dnech? Máme pro Vás iXS letní oblečení na moto. Jezdíte v zimě? Máme pro Vás oblečení s termo-vložkami a vyhřívané iXS rukavice. Jezdíte na daleké výlety a moto dovolené? Máme pro Vás iXS cestovní komplety a zavazadla. Jezdíte na skútru? Máme pro Vás elegantní iXS oblečení, které má veškeré nutné chrániče a nikdo na první pohled nepozná, že se jedná o nejbezpečnější motocyklové bundy. Jezdíte MX nebo enduro? Máme pro Vás iXS dresy, boty,... Jezdíte na choperech? Máme pro Vás iXS vintage (retro) styl, ať kožený, tak textilní. Máte 160 kilo a obvod pasu 160 cm? Máme pro Vás speciální iXS BIG edici, kde Vás oblečeme ať do textilních, nebo kožených motocyklových bund a kalhot. Jste žena? Máme pro Vás střihy! Jste moc vytáhlý? Máme prodloužené velikosti! A jste moc malý? Máme zkrácené velikosti!

A ať jezdíte na čemkoliv, máme pro Vás motocyklové homologované helmy (otevřené, integrální, cestovní, crossové, modulární,...), homologované chrániče (páteřáky, ledviňáky, na kolena,...), motocyklové rukavice, motocyklové boty, prostě veškeré motocyklové oblečení.

Naše motocyklové oblečení vyniká nad konkurencí hlavně v poměru cena/kvalita. Nesnažíme se být nejlevnější, snažíme se být nejdostupnější a zároveň Vás co nejvíce chránit.

Už nemusíte vypadat jako špatně postavený domeček z kostek, mít helmu od jednoho, bundu od druhého, kalhoty od třetího, boty od čtvrtého, rukavice od pátého,... Můžete mít motocyklové oblečení, které se k sobě hodí, detaily do sebe zapadá a Vás vyfikne!

Všechny moto výrobky iXS Vám zaručí mnoholeté potěšení – na to máte naši záruku! Záruku mezinárodní švýcarské značky iXS.